PodwińcieRękawy.pl zaprasza na bieg na 1300m.! Zaczynamy biegać!

Kwiecień 20, 2016 w Aktualności

W ramach imprezy Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (28 maja 2016 godz.18.00) organizujemy bieg na dystansie dostępnym dla początkujących – Bieg towarzyszący na 1300m PodwńcieRękawy.pl

PodwińcieRękawy.pl zaprasza na bieg na 1300m. Dystans tego biegu jest krótki, wręcz optymalny dla kogoś kto wcześniej nie miał kontaktu ze sportem. Odległość 1,3 km jest bezpieczna dla każdego. To dystans jaki może pokonać każdy, bez zaawansowanych planów treningowych. Nie musisz biec, dystans możesz pokonać marszem. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, bez względu czy uprawiasz sport czy był do tej pory byłeś tylko kibicem. Teraz my dajemy szansę aby każdy mógł zostać bohaterem, aktywnym uczestnikiem podczas jednej z najważniejszych imprez biegowych w tym kraju.

Bieg-1300m-2016-01-800px

PodwińcieRękawy.pl to społeczna akcja prozdrowotna, która ma na celu uświadomić problem nadciśnienia oraz zachęcać do walki z „cichym zabójcą”.W przypadku walki z nadciśnieniem, stare przysłowie ,,Łatwiej zapobiegać niż leczyć”­ ma bardzo ważny wydźwięk. Ważne by wyeliminować nasze niezdrowe przyzwyczajenia oraz jak najszybciej wprowadzić do swojego życia regularną aktywność fizyczną. Postanowiliśmy promować bieganie, wszak to drugi najpowszechniej uprawiany sport w naszym kraju. Biegać może każdy z nas, to naprawdę proste. Aby zacząć nie potrzebujesz drogiego sprzętu, indywidualnego trenera, czy planu treningowego. Możesz biegać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez karnetów czy innych opłat. By zrobić pierwszy krok, wystarczy odrobina dobrej woli, entuzjazmu i odwagi.

Dla wszystkich uczestników oprócz medalu przygotowaliśmy upominek stymulator mięśni Vitammy ICE.
Zawsze musi być ten pierwszy raz :). W naszym biegu nie liczyć się czas, ważny jest sam udział!

Termin: 28.05.2016 godzina 18:00.

Miejsce: ul. Nowomiejska przy Parku Staromiejskim.

Trasa:

Bieg-PodwincieRekawy-trasa

Szczegóły regulaminu dostępne na stronie :

http://www.biegpiotrkowska.pl/regulamin­biegu­towarzyszacego­na­1300m.